Akademia Przyjaciół Drzew w Toruniu

Zapraszamy serdecznie aktywistów, działaczy organizacji i grup nieformalnych na Akademię Przyjaciół Drzew, gdzie opowiemy o prawie (zarówno obowiązującym jak i propozycjach naprawy), standardach w praktyce i edukacji dla ochrony drzew. Organizator zapewnia nieodpłatnie noclegi, wyżywienie oraz realizację programu. Dojazd na spotkanie we własnym zakresie.

Data i miejsce:

23-24 października 2023 r., Hotel Przystanek Toruń, ul. gen. J. Chłopickiego 4.

Program:

Szkolenie przewidziane jest w formule terenowo-salowej. Obowiązuje nas strój i obuwie właściwe do warunków pogodowych. DO POBRANIA: APD Toruń

Zgłoszenie uczestnictwa:

Nabór zamknięty! Zgłoszenia przyjmowaliśmy do dnia 17.10.2023 r. Ze względu na formułę spotkania udział w obu dniach jest obowiązkowy. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizator zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w wydarzeniu.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: m.berezowska[@]eko.org.pl

Nocleg:

Zarezerwowaliśmy dla Państwa noclegi w Hotel Przystanek Toruń, ul. gen. J. Chłopickiego 4. (23/24.10.2023) w pokojach 2-osobowych i 3-osobowych.

Materiały:

Uczestnicy szkolenia na spotkaniu otrzymają “Poradnik Przyjaciół Drzew”, wydany przez Fundację EkoRozwoju i Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa oraz pakiet edukacji przyrodniczej o drzewach i alejach „Drzewa wokół nas”.

 

 

 

 

 

APD realizowana jest w ramach projektu  “Obywatele dla drzew – drzewa dla klimatu” , który finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele –Fundusz Regionalny.