Zbiórka na ule na dachu EkoCentrum

Dorzucisz sie do ula?W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, w trakcie trwającej wciąż pandemii, w środku kryzysu klimatycznego i u progu potężnej suszy, coraz częściej dostrzegamy, jak ważna jest kooperacja: troska o nasz wspólny i jedyny dom, dbałość o tych, którzy nas żywią. Czerpanie siły z natury.

Kryzys to zagrożenie, ale także i szansa na zmianę perspektywy. Jak mówią pszczoły: to się nam opyla. Dlatego w Dzień Ziemi chcemy Was prosić o pomoc w założeniu miejskiej pasieki na dachu naszej siedziby, EkoCentrum Wrocław. Planujemy założyć dwa ule (które są potrzebne dla stabilności hodowli) na zielonym dachu, który nadaje się do tego idealnie.

Możecie dorzucić się do uli na naszym profilu w serwisie Facebook albo wpłacić na ten cel pieniądze na nasze konto fundacyjne z dopiskiem “darowizna na cele statutowe – ule”. 

Koszty szacujemy na 2100 zł (bez robocizny). Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. I z radością poczęstujemy Was miodem, gdy odwiedzicie nas w EkoCentrum. Liczymy, że dzięki naszej wspólnej akcji dziedziniec EkoCentrum zaroi się od pszczelej pracy.