Niniejszym akceptuję politykę prywatności niniejszej strony internetowej i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyżej podanych danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO)...

  Zobacz pełną treść zgód

  Administratorem Danych Osobowych (ADO) przekazywanych przez Państwa w ramach formularza kontaktowego i newslettera jest Fundacja EkoRozwoju, ul. Św. Wincentego 25A,C, 50-252 Wrocław KRS: 0000178876, e-mail biuro@eko.org.pl, tel. (71)-343-60-35).

  ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) tego Rozporządzenia.

  Dane będą przetwarzane w oparciu o wyrażoną zgodę, na potrzeby bieżącego kontaktu z użytkownikiem, w oparciu o powyższy formularz kontaktowy. Cofnięcie zgody lub sprzeciw od przetwarzania tych danych jest całkowicie dobrowolny i dopuszczalny w każdym czasie, jednakże bez tych danych nie będzie możliwy kontakt z użytkownikiem. Dane będą przetwarzane przez okres bieżącego kontaktu lub do czasu cofnięcia zgody lub wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

  Mają Państwo prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi na przetwarzanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  ODWIEDŹ NAS

  Nasza siedziba to EkoCentrum Wrocław:
  św. Wincentego 25 A, C
  50-252 Wrocław

  Otwarte:
  Poniedziałek-Piątek
  9:00 – 17:00

  ZADZWOŃ DO NAS

  tel/fax: 71-343-60-35, 71-324-17-41

  NAPISZ DO NAS

  biuro@eko.org.pl