Jesień z drzewami – spotkanie on-line

Serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line pn. Jesień z drzewami, które odbędzie się 30 listopada 2022 o godz. 19:00. 

Jesień to czas, gdy drzewa przygotowują się do spoczynku. Jest to też okres, w którym możemy drzewa sadzić i zadbać o ich dobrostan. Na spotkaniu będziemy mówić o tym jak poprawnie posadzić drzewo, skąd pozyskać dobre sadzonki, na co zwrócić uwagę dobierając gatunek do miejsca, jak zadbać o glebę w otoczeniu drzewa. Wyjaśnimy dlaczego nie powinniśmy drzew “przycinać” i zabierać im liści.

Nasze zaproszenie na spotkanie kierujemy przede wszystkim do społeczników pragnących chronić drzewa, ale także do pracowników wszelakich branż, którym dobro drzew leży na sercu.

Poniżej link do rejestracji.
https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_5KfUduiESYGMa4avoCPKmA

Mamy nadzieję zebrać Państwa opinie na temat sposobów i możliwości Państwa angażowania się w działania na rzecz ochrony drzew oraz informacje o potrzebach szkoleniowych, zwiększających wiedzę i umiejętności tak byście skuteczniej mogli Państwo działać.

 

 

Spotkanie realizowane w ramach projektu “Przyjaciele Drzew – rozwój inicjatyw obywatelskich w kraju” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030”.