Meet our volunteers

 

Poznajcie naszych wolontariuszy, biorących udział w długoterminowym wolontariacie  w Fundacji EkoRozwoju w ramach unijnego programu „Europejski Korpus Solidarności”. W tym roku gościmy 9 osób z takich krajów jak: Gruzja, Hiszpania, Portugalia, Ukraina, Węgry, Włochy.  

 

                                                 Pedro 

Pedro comes from northwestern Spain. He grew up spending time in nature in the countryside and therefore, after graduation, he decides to act as a volunteer with a mission to protect the environment. He also loves meeting new people and cultures, especially Slavic culture. After coming to Wrocław, he became very interested in helping the local community towards his passion – ecology.

 

 

 

 

 

               Juan Jordi 

Pochodzi ze wschodniej części Hiszpanii. Studiuje stosunki międzynarodowe i koordynuje kanał na Youtube o nazwie F98. Juan jest uczestnikiem ruchów ekologicznych w swoim rodzimym mieście oraz prowadzi działania przeciwko złej jakości powietrza i zanieczyszczeniom. Uważa że musimy jak najszybciej zacząć dbać o naszą planetę, właśnie dlatego przyjechał jako wolontariusz do Polski. Jedną z jego pasji jest poznawanie nowych kultur, uważa że Wrocław to dobre miejsce do tego.

 

 

 

 

 

 Georgy 

Pochodzi z Ukrainy. Studiuje na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Genetyka i Biologia Eksperymentalna. Ostatnie lata życia poświęcił swojej pasji – biologii. Georgy od dawna chciał spróbować połączyć swoją wiedzę biologiczną z pracą przydatną dla społeczeństwa. Uważa że Fundacja Eko Rozwoju to dokładnie to miejsce, którego szukał. Georgy bardzo się cieszy, że ma okazję, aby zaangażować się w pracę w zakresie ekologii, zdobywać więcej wiedzy i dzielić się nią z innymi.

 

 

 

 

                                                           Adam 

Pochodzi z Węgier. Obecnie studiuje magisterskie studia na kierunku ekologii człowieka na Uniwersytecie Eötvös Loránt. Interesuje się energią odnawialną, permakulturą, rolnictwem przyjaznym dla środowiska oraz ekofilozofią. Jedną z jego największych pasji jest aktywizm środowiskowy, ale jest również wolontariuszem i liderem społeczności w drugim co do wielkości miejskim ruchu LGBT. Adam bardzo chce podzielić się własnymi doświadczeniami z zakresu eko-aktywizmu, ale rownież pozyskać nową wiedzę od polskich zawodowców.