SERWIS: fer.org.pl nasz zespół skład obecny
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
 
Projekty

Turystyka przyjazna przyrodzie w Dolinie Baryczy

17 listopada 2009
Dorota Chmielowiec-Tyszko

mala fotka

Mój związek z Fundacją EkoRozwoju sięga już bardzo odległych i historycznych czasów, czyli lat 80-tych oraz ruchu „Wolność i Pokój”. Był to kontakt z ideą i z ludźmi, którzy potem tworzyli Fundację.
W zespole Fundacji jestem od 97 roku. Przyroda i człowiek – to moja pasja. Projekty, które prowadzę, koncentrują się przede wszystkim na tworzeniu dodatkowych źródeł dochodu dla mieszkańców obszarów przyrodniczo cennych. Zainicjowałam działania w Dolinie Baryczy – dziś jeden z ważniejszych kierunków działalności Fundacji. W ostatnim roku uczestniczyłam w powołaniu Lokalnej Grupy Działania LEADER+ na obszarze tamtejszej ostoi ptasiej Natura 2000. W efekcie powołana została Fundacja Doliny Baryczy, w ramach której reprezentuję Fundację EkoRozwoju w zarządzie.

Siły regeneruję w przyrodzie – najlepiej wśród jezior i lasów. W życiu mam szczęście do ludzi – z wdzięcznością myślę o wielu z nich, dobrych i mądrych, którzy pozytywnie wpłynęli na moje życie. Jedną z tych osób jest mój mąż - przyjaciel, towarzysz w realizacji wspólnych pasji i wartości.

Kontakt: d.chmielowiec@eko.org.pl

(nasz zespół, skład obecny )
  1. Krzysztof Smolnicki
  2. Monika Onyszkiewicz
  3. Piotr Tyszko-Chmielowiec
  4. Cezary Grochowski
  5. Sabina Lubaczewska
  6. Dorota Chmielowiec-Tyszko
  7. Monika Szyrmer
  8. Jakub Szymczak
  9. Anna Szmigiel-Franz
  10. Agnieszka Czuryło
prawa autorskie: TERRA login