SERWIS: fer.org.pl wiadomości 2017
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
 

14 listopada 2017
Akademia Przyjaciół Drzew

Zapraszamy serdecznie na szkolenia pn. AKADEMIA PRZYJACIÓŁ DRZEW

To zaawansowany cykl szkoleniowy dla osób pragnących skutecznie działać dla drzew. Wzbogacający wiedzę i umiejętności dotyczące drzew, ich roli sposobów ochrony, pielęgnacji a także tworzenia nowych nasadzeń. Łączący elementy sesji warsztatowych, prelekcji i zajęć terenowych.  Dotyczący roli drzew, zagrożeń, podstaw diagnostyki, aspektów prawych ich ochrony, prowadzenia kampanii społecznych i edukacji na rzecz drzew. Szkolenia organizowane są w atrakcyjnych z punktu widzenia miłośników drzew lokalizacjach – 2 pierwsze dni w Wielkopolsce, kolejne 3 dni w pierwszej połowie roku 2018 na Dolnym Śląsku. Na spotkaniach uczestnicy otrzymają materiały promocyjne z logo przyjaciół drzew oraz Poradnik Przyjaciół Drzew.

Zapraszamy na spotkanie poświęcone bioróżnorodności drzew i roli w ekosystemie. Szczegółowy program oraz karta zgłoszenia w załączeniu. Miejsce: Sławin 29 (63-405) Sieroszewice – Agroturystyka pod Bocianem (20 km od Ostrowa Wielkopolskiego).

24 listopada 2017 r., Drzewa na straży bioróżnorodności i jakości życia - program, karta zgłoszenia

 

 

(wiadomości, 2017 )
  1. 1% na ŻYCIE BEZ SMOGU
  2. Obywatel na straży drzew - szkolenie w Katowicach
  3. Obywatel na straży drzew - szkolenie w Opolu
  4. FORUM PRZYJACIÓŁ DRZEW
  5. Akademia Przyjaciół Drzew
  6. Hugo Richter – twórca Promenady Krzyckiej
  7. Historia Promenady Krzyckiej
  8. Stan obecny Promenady Krzyckiej
  9. Jak mieszkańcy integrują się w działaniach na rzecz Promenady Krzyckiej oraz terenów bezpośrednio do niej przyległych
  10. Promenada Krzycka to realne oczekiwanie mieszkańców
prawa autorskie: TERRA login