SERWIS: fer.org.pl wiadomości 2017
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
 

20 czerwca 2017
Obywatel na straży drzew - szkolenie w Opolu

mala fotka

Fundacja EkoRozwoju i Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu zapraszają na WARSZTATY dotyczące BUDŻETU OBYWATELSKIEGO i ZAZIELENIANIA miasta. Warsztaty odbędą się w Centrum Dialogu Obywatelskiego, ul. Koraszewskiego 7-9 w Opolu dnia 04 lipca 2017 roku w godz. od 9.00 do 15.30. Warsztaty szkoleniowe skierowane są do korzystających (i chcących korzystać) z mechanizmu jakim jest budżet obywatelski, ale też do przedstawicieli samorządów lokalnych, które chciałyby budżety obywatelskie realizować. Tematyka warsztatów skupi się na następujących zagadnieniach:

• ROLA BUDŻETÓW OBWATELSKICH w ROZWOJU ZIELENI w miastach - realia BO jako mechanizmu partycypacji, jak usprawnić budżety obywatelskie? Wypracowanie rekomendacji.

• PLANOWANIE I PRZYGOTOWANIE PROJEKTÓW obywatelskich: identyfikacja celu, działania, od pomysłu do realizacji, jak skutecznie promować i wygrać, jak zaangażować innych?

Podczas szkolenia zaprosimy uczestników zarówno na wykłady i prezentacje merytoryczne, jak i do aktywnego udziału w zajęciach warsztatowych zwiększających umiejętności z zakresu podstaw komunikacji społecznej, aktywizowania mieszkańców, umiejętności przygotowania, prowadzenia projektów i kampanii.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do dnia 29 czerwca 2017 mailowo na adres: m.berezowska@eko.org.pl z podaniem imienia i nazwiska, maila i telefonu kontaktowego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt „OBYWATEL NA STRAŻY DRZEW” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Zapisz

Projekt „OBYWATEL NA STRAŻY DRZEW” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

(wiadomości, 2017 )
  1. 1% na ŻYCIE BEZ SMOGU
  2. Obywatel na straży drzew - szkolenie w Katowicach
  3. Obywatel na straży drzew - szkolenie w Opolu
  4. FORUM PRZYJACIÓŁ DRZEW
  5. Akademia Przyjaciół Drzew
  6. Hugo Richter – twórca Promenady Krzyckiej
  7. Historia Promenady Krzyckiej
  8. Stan obecny Promenady Krzyckiej
  9. Jak mieszkańcy integrują się w działaniach na rzecz Promenady Krzyckiej oraz terenów bezpośrednio do niej przyległych
  10. Promenada Krzycka to realne oczekiwanie mieszkańców
prawa autorskie: TERRA login