wejdź w to !

załóż konto swojej organizacji na naszym serwerze !

przeczytaj porządne opracowania o ekologii

SERWIS: fer.org.pl strona główna
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
 

10 grudnia 2010
Rozlicz PIT 2010 i przekaż 1% podatku dla FER

mala fotka

Każda osoba rozliczająca się z urzędem skarbowym może przekazać 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Ekorozwoju (organizacji pożytku publicznego). W tym roku fundusze zebrane z 1% podatku pozwolą nam rozwinąć kampanię sadzenia przydrożnych alei oraz dofinansować zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Przy wypełnianiu PITu wystarczy wpisać:
Fundacja Ekorozwoju
KRS 0000178876

Nie trzeba nic wpłacać, ani czekać na zwrot podatku! Wystarczy tylko podać dane organizacji w formularzu. Zaznaczcie też zgodę na przekazanie nam Waszych danych, dzięki temu będziemy mogli Wam podziękować i powiedzieć, co zrobiliśmy dzięki Waszej pomocy.

To nic nie kosztuje! Wpłata na OPP nie jest darowizną, bo przekazuje się pieniądze, które i tak stanowią podatek - tak więc podatnik decyduje po prostu czy woli je przekazać Skarbowi Państwa, czy może lepiej którejś z organizacji pozarządowych, które potrafią znacznie lepiej je wykorzystać. Nawet niewielką kwotę warto przekazać na rzecz OPP, z wielu kilkuzłotowych wpłat może uzbierać się znacząca suma.

W poprzednich latach dzięki Państwa pomocy udało nam się m.in.

  • stworzyć  szkółkę sadowniczą służącą odtworzeniu  tradycyjnych i zagrożonych wyginięciem odmian jabłoni z Doliny Baryczy,
  • wspierać inicjatywy lokalne (odrestaurować zabytkowy park w Pietrowicach Małych, przeprowadzić w Miliczu szkolenia dla młodych ekoprzewodników po Dolinie Baryczy, zorganizować dla biedniejszych dzieci z gminy Przygodzice „wakacje w siodle”, służące zabawie, ale i też poznaniu lokalnej przyrody i zanikających tradycji),
  • zainicjować programy sadzenia alei przydrożnych i ochrony motyli
  • rozbudować ofertę edukacji ekologicznej dla uczniów i nauczycieli

Dziękujemy!

Przekaż darowiznę
Możesz też przekazać nam darowiznę wspierające działania Fundacji Ekorozwoju.
Numer naszego konta to: 28 1050 1575 1000 0005 0269 6503
Wpłacając na nasze konto dowolną sumę pomagasz nam działać i realizować projekty dla Natury i Człowieka. Liczymy na Ciebie. Każda złotówka jest ważna. Dziękujemy!

(strona główna, )
    prawa autorskie: TERRA login